ViViD DANCE COMPANY

Jaké jsou naše úspěchy?

Soutěžní:

* Několikanásobní mistři, vicemistři i druzí vicemistři ČR ve všech věkových i ligových kategoriích (hobby, základní liga, extraliga).

* Druzí vicemistři Evropy.

* Mistři Mistrů (CDO) 2023

* Dee Červinková – choreograf roku 2022

* Bee Endyšová – choreograf roku 2018 a 2023

* Anna Poupová – choreograf roku 2023

* Sasha Veselý – tanečník roku 2023

 

Nesoutěžní:

* Koncerty a koncertní turné: Karel Gott, Ewa Farna, Jiří Korn, Leona Machálková, Robbie Wiliams, Nicole Scherzinger a další

* TV/Live shows: Český Slavík, Hudební ceny Anděl, Tvoje tvář má známý hlas, Barrandov TV, 25 let TV Prima a jiné

* Spolupráce: Losers Cirque Company, Pyroterra, Sinclair Gaunt Production, Beast Production a jiní

* Divadelní přestavení: Okno mé lásky, Trója, Krysař, Bonnie & Clyde, WestSideStory, Addams Family, Sestra v akci, Dracula, Sherlock Holmes a jiné

• Dee Červinková – Ulita, experimental battle winner

• Sasha Veselý – Tanec bez hranic 2023, experimental battle winner

• Lucie Prausová – Full out camp 2023, experimental battle winner

náš team

Dee

BOSS / Zakladelka / Lektorka contemporary / Choreografie

Tanečnice, lektorka a choreografka převážně Contemporary. Zakladatelka a majitelka ViViD DC. Dee začínala na moderní gymnastice na vrcholové úrovni, které se věnovala 14 let. Následně prošla několik tanečních seskupení a škol (např JAD Dance Company, 4in1 Artists, DANCE2XS babies a jiné). Dee svůj backround připisuje nejen Contemporary, ale také streetovým stylům, akrobacii či baletu. Nyní se věnuje také experimentálnímu tanci, divadlu či komerčním projektům. Choreografka roku 2022.

Leni

BOSS / Manager / Produkce

Tanečnice a produkční taneční skupiny ViVD DC a spolumajitelka tanečního studia ViViD Space Prague. Leni vystudovala baletní konzervatoř a poté ve studiu pokračovala na Hudební akademii múzických umění v Praze, kde získala titul MgA. v oboru Taneční věda. Kromě produkce, managementu se Leni věnuje také grafice a účinkuje v muzikálech Rebelové v HDK a West Side Story v NDM. Od roku 2017 působí ve ViViD DC jako produkční, "manažeris",... V roce 2018 si společně s Dee otevřela taneční studio ViViD Space na Národní třídě a v roce 2022 na Koněvově ulici.

Back To Top
Theme Mode