ViViD DANCE

COMPANY

JAKÉ JSOU NAŠE DOSAVADNÍ ÚSPĚCHY ?

 

Soutěžní:

* Několikanásobní mistři, vicemistři i druzí vicemistři ČR ve všech věkových i ligových kategoriích (hobby, základní liga, extraliga).

* Druzí vicemistři Evropy.

* Mistři Mistrů (CDO) 2023

* Dee Červinková – choreograf roku 2022

* Bee Endyšová – choreograf roku 2018 a 2023

* Anna Poupová – choreograf roku 2023

* Sasha Veselý – tanečník roku 2023

 

Nesoutěžní:

* Koncerty a koncertní turné: Karel Gott, Ewa Farna, Jiří Korn, Leona Machálková, Robbie Wiliams, Nicole Scherzinger a další

* TV/Live shows: Český Slavík, Hudební ceny Anděl, Tvoje tvář má známý hlas, Barrandov TV, 25 let TV Prima a jiné

* Spolupráce: Losers Cirque Company, Pyroterra, Sinclair Gaunt Production, Beast Production a jiní

* Divadelní přestavení: Okno mé lásky, Trója, Krysař, Bonnie & Clyde, WestSideStory, Addams Family, Sestra v akci, Dracula, Sherlock Holmes a jiné

• Dee Červinková – Ulita, experimental battle winner

• Sasha Veselý – Tanec bez hranic 2023, experimental battle winner

• Lucie Prausová – Full out camp 2023, experimental battle winner

NÁŠE TÝMY

Každý náš tým nese svůj název dle odstínu barvy – všechny tyto odstíny a s nimi i názvyskutečně existují. Jako přidanou hodnotu, pro lepší přehlednost, využíváme k popisu týmu emoji.

AVOCADOS

dětský soutěžní tým se zaměřením na contemporary (6-11 let)

COCONUTS

juniorský soutěžní tým (C) se zaměřením na contemporary (11-15 let)

MELONS

juniorský soutěžní tým (B) se zaměřením na contemporary (11-15 let)

COOKIES

juniorský soutěžní tým (A) se zaměřením na contemporary (11-15 let)

LEVANDERS

dospělý soutěžní tým (A) se zaměřením na contemporary

BERRIES

dospělý soutěžní tým (B) se zaměřením na contemporary

VANILLAS

dospělý soutěžní tým (C) se zaměřením na contemporary

OLIVES

dospělý soutěžní tým (D) se zaměřením na contemporary

MAROONS

dospělý soutěžní tým (E) se zaměřením na contemporary

LEMONS

dospělý soutěžní tým (F) se zaměřením na contemporary

ROSES

dospělý nesoutěžní tým (A)

CLOUDS

dospělý nesoutěžní tým (B) 

HUNTERS

dospělá soutěžní složka se zaměřením na hiphop, funk,...

LAVAS

dospělý nesoutěžní experimental tým

SUNFLAVAS

dospělá nesoutěžní složka se zaměřením na dancehall

YAMIES

dospělý nesoutěžní tým se zaměřením na performance (heels, ladies, commercial,...)

KDO STOJÍ ZA VIVIDEM?

Dee

BOSS / Zakladelka / Lektorka contemporary / Choreografie

Tanečnice, lektorka a choreografka převážně Contemporary. Zakladatelka a majitelka ViViD DC. Dee začínala na moderní gymnastice na vrcholové úrovni, které se věnovala 14 let. Následně prošla několik tanečních seskupení a škol (např JAD Dance Company, 4in1 Artists, DANCE2XS babies a jiné). Dee svůj backround připisuje nejen Contemporary, ale také streetovým stylům, akrobacii či baletu. Nyní se věnuje také experimentálnímu tanci, divadlu či komerčním projektům. Choreografka roku 2022.

Leni

BOSS / Manager / Produkce

Tanečnice a produkční taneční skupiny ViVD DC a spolumajitelka tanečního studia ViViD Space Prague. Leni vystudovala baletní konzervatoř a poté ve studiu pokračovala na Hudební akademii múzických umění v Praze, kde získala titul MgA. v oboru Taneční věda. Kromě produkce, managementu se Leni věnuje také grafice a účinkuje v muzikálech Rebelové v HDK a West Side Story v NDM. Od roku 2017 působí ve ViViD DC jako produkční, "manažeris",... V roce 2018 si společně s Dee otevřela taneční studio ViViD Space na Národní třídě a v roce 2022 na Koněvově ulici.

Bee

Kreativec / Boss of Hunters

Tanečnice, lektora a choreografka, umělkyně a kreativec srdcem i duší. Věnuje se nejen tanci, ale i hudbě, malbě a kreativni organizaci. Bee začínala jako tanečník electric boogie v roce 2005. Následně se začala rozvíjet a specializovat na další streetové a funkové styly, jako je hip hop či Popping a Locking. Má za sebou nespočet komerčních spoluprácí (například T-mobile, Reebok, Škoda auto, MC Donald a mnoho dalších). V roce 2013 se stala lektorkou ve Fantasy Dance Studiu, kde působí dodnes, a studiu přinesla obrovské soutěžní i nesoutěžní úspěchy a výsledky. Stala se choreografkou roku 2018 a 2023. Od roku 2021 působí jako lektor a taktéž kreativní ředitel ve ViViDC.

Poupě

Lektorka contemporary

Tanečnice, lektorka a choreografka Contemporary / Floorwork. Své začátky připisuje taneční skupině Rytmus v Úvalech. Ve ViViD Dance Company působí od roku 2021. Na svém kontě má hned několik komerčních projektů (videoklipy, TV akce, koncerty). Anička je choreografkou roku 2023.

Popelka

Lektorka contemporary

Tanečnice, lektora a choreografka Contemporary. Nicolka vystudovala konzervatoř Taneční centrum Praha, gymnázium, z.ú., byla členkou školních souborů Baby Balet Praha a Balet Praha Junior, a také stážistkou Pražského komorního baletu. Nicolka působí jako lektor převážně dětských a juniorských týmů. Ve ViViDC působí od roku 2021.

Vykoupil

Lektorka contemporary

Tanečnice, lektorka a choreografka contemporary a street dance. Kača začínala v Akcentu Ostrava s show a disco dance. Stala se několikanásobnou medailistkou na mistrovství ČR, Evropy i světa. Street dance začala tančit v Beat Up Ostrava pod vedením Fify Růžičky, kde taktéž působí jako lektor. Ve ViViD DC působí třetím rokem.

Masha

Lektorka contemporary a akrobacie

Tanečnice, lektorka a choreografka především contemporary / jazz / či heels. Masha se specializuje na tvorbu koncepčních videí - od režie přes choreografii až po vizuál. Jejím největšími dosavadním úspěchem je první místo na World Of Dance Greece nebo účast na anketě Český slavík 2022.

Niki

Lektor contemporary

Profesionální tanečník, lektor a choreograf. Zaměřuje se na streetové taneční styly a contemporary dance. Niki působí v mnoha prestižních pražských tanečních studiích a stále se aktivně v tanci vzdělává. Niki má za sebou několik velkých spoluprací, spatřit jste ho mohli například v reklamě pro T- Mobile, Estée Lauder či Google. Či v hollywoodském seriálu Carnival Row.

Natty

Lektorka contemporary a techniky

Tanečnice, lektora a choreografka Contemporary / jazz. Natty hlavní působení je v taneční škole Stardance Chomutov. Je absolutním vítězem TSR 2022, Choreografkou roku 2022 a 2023. Spolupracovala například s Ewou Farnou či Annet X.

Miki

Boss of Sunflavas

Tanečnice, lektorka a choreografka se zaměřením především na dancehall. Miki má za sebou široké taneční vzdělání například na Jamajce, v LA či v NYC, kde mimo jiné absolvovala kurz pro profesionální tanečníky GHMT PRO od světově uznávané choreografky Galen Hooks. Mikaela se objevila ve videoklipech artistů jako jsou Sean Paul, Ludmilla, Ektor, Ben Cristovao a další. Za svůj největší dosavadní úspěch považuje Opening Show pro REMU, celosvětově známého afrobeats zpěváka.

Šitner

Lektorka contemporary, techniky a Boss of Yamies

Taky jsem supeeer!

Nikolka

Lektorka contemporary

Tanečnice, lektorka a choreografka Contemporary. Niki vystudovala policejní akademii, zabývá se zdravým životním stylem a momentálně absolvovala kurz certifikovaného instruktora kondiční posilování a osobního trenéra ve fitness.

Evi

Lektorka contemporary

Tanečnice, lektorka a choreografka Contemporary. Své začátky připisuje taneční škole Indance, následně se dostala do výběrových souborů Popbalet. V 16 letech se přidala k ViViD DC. Evička je mimo jiné studentkou všeobecného lékařství na 3. lékařské fakultě.

Moni

Lektorka contemporary

Tanečnice, lektorka a choreografka Contemporary. Monička je lektorkou zejména dětských složek, vystudovala konzervatoř Taneční centrum Praha a spolupracovala například s pražským Komorním Baletem. Ve ViViD DC působí již třetím rokem.

Kači

Lektorka contemporary

Taky jsem supeeer!

Stefi

Lektorka contemporary

Tanečnice, lektorka, choreografka Contemporary. Stefi vystudovala taneční konzervatoř Duncan center. Kromě contemproary se věnuje a vzdělává i ve streetových tanečních technikách. Již pátým rokem je součástí ViViDC. Kromě ViViDC působí také jaké lektor a choreograf ve Falcon Dance Company.

Tadeáš

Boss of Lavas

Taky jsem supeeer!

Janko

Lektor contemporary

Tanečník, lektor a choreograf contemporary fusion. Janko začínal s disco dance, následně prošel vzděláním ve street dancových stylech a dostal se až k současnému tanci s nádechem komerce a herectví. Janko působil jako člen JAD Dance Company, účastnil se například show Tvoje Tvář Má Známy Hlas či jste ho mohli spatřit v muzikálu Tři Oříšky Pro Popelku.

Sasha

Lektor contemporary, Boss of Lavas

Tanečník, performer, lektor, choreograf a organizátor tanečních eventů. Sasha je členem tanečně-kreativní crew Dogga Clan, Losers Cirque Company a Brownies Company. Jeho specializace je především v contemporary dance, breakingu a experimentalu. Je součástí mezinárodního projektu People Power Partnership a organizuje také battly, workshopy a experimentální a contemporary sessions ,,Confession” v Praze a Bratislavě.

Back To Top
Theme Mode